Фаршани свій День народження разом з “Фарш” та отримуйте Цілий Кілограм Фрішки і блок Кока-Коли у подарунок!

Умови акції:
– Під подарунком мається на увазі безкоштовний “Фаршанутий набір” з картоплі Фрі 1Кг* *(1Кг вага картоплі в  сирому вигляді) та Кока-коли(3 літри),не забудь замовити соусів до фрішки,вона без них не так смакує. Вміст набору є незмінним.
– Мінімальна сума замовлення має складати 999 грн, незалежно від зони доставки.
– Акцією може скористатися кожен клієнт в день свого народження та протягом 7-ми днів після нього.
Дана акція не поєднується з іншими акціями.
– “Святковий набір” додає до замовлення оператор call-центру в телефонній розмові після того, як клієнт проінформує його про дату свого народження та після перевірки виконання усіх вище перерахованих умов.
– Під час отримання замовлення іменинник має показати кур’єру оригінал документу, що підтверджує його дату народження (паспорт, додаток  ДІЯ),курєр має повне право сфотографувати документ який засвідчує дату народження.

*Беручи участь у акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на його фотографування та відео зйомку під час вручення замовлення та використання  отриманих матеріалів з маркетинговою метою, зокрема на безоплатне використання його імені, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього для публікації в соціальних мережах (Instagram, Facebook, Telegram тощо), у ЗМІ, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем акції, а саме “Доставкою бургерів “Фарш” . Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
Мій кошик
До оплати: 0 грн
Швидко замовити
Оформити замовлення